Bebek Maması Fiyatları Durmuyor

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Gülsüm-Umut

Üye
Üye
Emektar Üye
29 Haz 2017
338
25
28
39
Ankara
www.bebekforum.net.tr
#1
Bebek maması fiyatlarının bir yılda % 70 oranında artması bebek maması kullanan aileleri canından bezdirdi. Bir kilo iki yüz gramlık (1,200gram) olan bebek maması 2017 şubat ayında 75 TL (yetmişbeş Lira) iken yılın ilk iki ayında % 70 lik artışla yüz yirmi sekiz lira 128 TL oldu. Bu durum aileler kadar perakendeci ve eczacıları da endişelendiriyor.

Fiyat artışını mama firmalarına bağlayan perakendeciler de firmalar kendi başına hareket ettiği düşüncesindeler. Türkiye de mama en fazla satılan ürünlerden olduğu için firmalar bu geniş pazarda çok rahat hareket ediyorlar.

Kaynak : Haber Ajansları
 
Son düzenleme:
Beğeniler: blues

Facebook Sayfamız