Bebekler İlk Ne Zaman Yürür, Konuşur ve Bezsiz Uyurlar?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Bebekler İlk Ne Zaman Yürür, Konuşur ve Bezsiz Uyurlar?
Aylık bebek gelişimi
gözle görülür bir şekilde inanılmaz bir hızla ilerler. Anne ve babaların bebek gelişiminde üstleneceği görevleri yerine getirirken, günlük işlerini de devam ettirmesi gerekmektedir. Ortalama olarak 6 aylık bebek gelişiminden sonra kendi başına oturma, emekleme ve el kabiliyetleri tam olarak yerine oturmuş olacaktır. Bu sağlandıktan sonra artık diğer gelişim süreçlerine dikkat edilmesi gerekmektedir.

İlk kelimenin anne mi? Yoksa baba mı? Olacağı hayati önem taşır. Bu adımdan önce sağlık kontrollerinin ne durumda olduğu çok daha mühimdir. Dikkate alınmayan olaylar, çok büyük eksikliklere neden olacaktır. Bununla beraber bilinen en bariz gelişim, kendini fark ettirmeye çalışmasıdır. Aylık bebek gelişimi kadar ince hesaplara özen göstermek, en güzel neticelerin oluşmasına neden olacaktır.
 

Facebook Sayfamız