Bebekleri Eğitirken En Çok Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Bebekleri Eğitirken En Çok Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?
Bebek gelişiminde dikkat edilmesi gerekenler
, baştan sona bir sanattır. Özellikle bir canlının gelişiminin takibi, buna katkı da bulunabilmek çok büyük bir başarı ve onurdur. Üstelik bu canlı kendi bebeğiniz olunca en iyisi için çaba göstermek isteriz. En iyisini başarmak için eksiksiz ve çıkabilecek olan problemlere hazırlıklı olması gerekir. Burada bebek eğitimi, aylık bebek eğitiminden en uzak haftalara, oradan 19 aylık bebek gelişimine varana kadar devam eden bir süreçle devam edecektir.

Bu temponun aksatılması, dikkate alınmaması gelecek adına büyük sıkıntılar yaratılmasından başka bir işe yaramayacaktır. Bebek gelişiminde dikkat edilmesi gerekenler her bebek için farklı bir yönde ilerlese de sevgi her zaman için eğitimin başı olarak kabul edilmek zorundadır.
 

Facebook Sayfamız