Bebeklerin İhtiyaç Listesi Nelere Göre Şekillenmektedir?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Bebeklerin İhtiyaç Listesi Nelere Göre Şekillenmektedir?
Yeni doğan bebekler
, daha doğmadan önce birçok kişiyi hemen telaşa sokabilme yeteneğine sahiptirler. Bunun asıl nedeni henüz tecrübesi olmayan çiftlerde, gereksinim duyulan tüm ihtiyaçların net bir şekilde bilinmiyor olmasıdır. Sadece beslenme değil, giyimden oda dizaynına kadar özen isteyen bir durum söz konusu olacaktır.

Ailenize yeni katılan ve henüz 1 aylık bebek gelişimini tamamlamamış olan bu miniklerin, giysileri mevsime uygun, burun damlası gibi gereksinimleri yanınızda ve seçilmekte olan yatağın sert bir yüzeye sahip olması gerekmektedir. Bu tarz bilgilerin eksik kalması, daha önemli işlerle uğraşırken, diğer yandan sizi zaman bakımından bir anda zorlu bir sürece sokabilir. Yeni doğan bebeklerin en çok ihtiyaç duyacağı gereksinimler eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi gereken konulardır.
 

Facebook Sayfamız