Bebek Forum - Baby Community

Bebeklerinize İyi Geleceğiz - We will be Good for Your Babies

SignUp Now!

Konu Dışı bir forumda gördüm güzel iadesi var

Konu Dışı

nurozgul

Baby Community Member
Selam dostlarım. Bugün henüz yeni sayılabilecek bi uygulama hakkında bilgi vericem size adı Hayat Pay. Ben de bu aralar sayfalarda gezinirken çok rastlıyorum adına neymiş ne değilmiş bakayım diyerek indirmiştim. Uygulamanın birçok avantajı var bunlardan bazıları alışveriş tutarına göre iadeler yapması ve alışveriş yaptıkça uygulamada puanınızın birikmesi ve karşılığında hediyeler kazanmanız gibi avantajlar. Yeni gelecek olan dijital kart özelliğiyle de biriktirdiğimiz puanları tl olarak kullanabilecekmişiz. İndirdiğim günden beri bayağı ekmeğini yedim açıkçası herkesin de haberi olsun istediğim için yazıyorum buraya.

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. @nurozgul

Selam dostlarım. Bugün henüz yeni sayılabilecek bi uygulama hakkında bilgi vericem size adı Hayat Pay. Ben de bu aralar sayfalarda gezinirken çok rastlıyorum adına neymiş ne değilmiş bakayım diyerek indirmiştim. Uygulamanın birçok avantajı var bunlardan bazıları alışveriş tutarına göre iadeler yapması ve alışveriş yaptıkça uygulamada puanınızın birikmesi ve karşılığında hediyeler kazanmanız gibi avantajlar. Yeni gelecek olan dijital kart özelliğiyle de biriktirdiğimiz puanları tl olarak kullanabilecekmişiz. İndirdiğim günden beri bayağı ekmeğini yedim açıkçası herkesin de haberi olsun istediğim için yazıyorum buraya.

Selam canım öncelikle çok güzel bi konuya değinmişsin. Anlıyorum ki Hayat Payin kullanımı yavaş yavaş yayılmaya başlamış çevremde herkes en azından duymaya başladım. Özellikle evinde bebek olan arkadaşlarımdan. Kampanyaları konusunda da kesinlikle sana katılıyorum çok çeşitli kampanyaları var ama benimde en çok kullandığım bu kampanyası oluyor. Bebeğime yaptığım her alışverişten kâr sağlıyorum😊

Geri