Doğum Sonrası Annelerin Hislerini Anlamak İster misiniz?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Doğum Sonrası Annelerin Hislerini Anlamak İster misiniz?
Doğum yapan annelerin göstermiş oldukları tepkiler
, bebek sağlığı yerindeyse kesinlikle görülmeye değer. 9 ay boyunca iki can taşımak ve sonunda bebek özlemin son bulması duygusal bir ruh haline geçiş sağlayacaktır. Ancak artık bebekleri korumak için gösterilen çaba anne adaylarının kendilerini unutmalarına neden olmaktadır. Bebeklerini kucaklarını aldıkları ilk andan sonra artık, aralarındaki bağı kimse koparamaz.

Bu durumun devamında eğer bebek sağlığı yerinde değilse, anne adaylarının çok büyük bir bölümü sorunun kendinden dolayı olduğunu düşünmektedir. Kesinlikle yanlış ve asla düşünülmemesi gereken bir durumdur. Yapılan araştırmalar, hasta bebekler üzerinde genel olarak biyolojik problemlerin olduğu kanısına varmaktadır. Genetik olarak gelen rahatsızlıklar, DNA aracılığıyla bebeğe geçmiş ve hamilelik dönemden sonra hemen kendini belli etmiştir. Yapılmakta olan çalışmaların eksikliği farklı bir noktada kendini belli edecektir, fakat bu durum doğum sonrası anneleri inanılmaz derecede etkilemektedir.
 

Facebook Sayfamız