Engelli Çocuklara Nasıl Yaklaşılması Gerekmektedir?,

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Engelli Çocuklara Nasıl Yaklaşılması Gerekmektedir?
1 aylık bebek gelişimi
nden, artık kendi yemeğini yiyerek, işine gidecek seviyeye gelene kadar çocuklar anne ve babalarının gözünde hep çocuk olarak kalırlar. Ancak bazı çocuklar doğuştan gelen sorunlar neticesinde sağlıkları, diğer insanlara oranla daha geriden başlar. Bazı durumlarda tedaviler mümkün olabilse de tedavi için gerekli maddi olanak sağlanamamaktadır. Bunun yanı sıra çevresel etkilerin yanlış yönde ilerlemesi, işleri daha fazla zora sokmaktadır.

Çocuk sağlığı her zaman için tüm değerlerin önünde gelmek zorundadır. Toplum adına birey sıfatında olan herkesin bu kavramlara saygı duyması ve gelişime destek vermesi gerekmektedir. Tüm bu sorunlara rağmen, kendilerini var eden çocuklar ve ailelerine sahip çıkılması şarttır. 1 aylık bebek gelişimi dahil olmak üzere her çocuğun gelişimi en düzgün seviyede yürütülmesi gerekir, aksi takdirde daha fazla engelli çocuklarla karşılamak zorunda kalmaktayız.
 

Facebook Sayfamız