Evlat Edinmek Adına Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Evlat Edinmek Adına Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?
Sosyal, ekonomik bazı diğer nedenlerden ötürü, çocuk esirgeme kurumları uzun yıllardır, biyolojik olarak anne, babalarından ayrı çocuklara sahip çıkmaktadır. Fakat bu durum çocuklar için asla bir yuva sahibi olamayacağı anlamı taşımamaktadır. Bu nedenle devlet yöneticileri tarafından düzenlenen yasalar uyarınca, evlat edinmek için gerekli şartları yerine getirenler, yalnızlık çeken çocuklara ebeveynlik görevlerini yerine getirebilirler.

Bu aşamalar oldukça rahat ve teşvik içeren kavramlardır. Ancak her aile ve kişiye bu imkan sağlanamaz. Madde, alkol ve diğer kötü alışkınlar hakkında bağlantısı bulunan insanlar, müracaatta bulunamazlar. Ayrıca kalıcı olarak ülkemizde yaşayıp, ülkemiz vatandaşı olunma zorunluluğu bulunmaktadır. Temel olarak bu kavramlara sahip insanlar çocuk esirgeme kurumu başvurusu yapabilirler.
 

Facebook Sayfamız