• Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Hamilelikte Düşük Olmasını Destekleyen Nedenler Nelerdir?
Hamilelikte düşük nedenleri
, anne adaylarının en çok korktuğu sorunlardır. Farkında olmadan yapılan yanlışlar ve eksiklikler, bununla birlikte gösterilmekte olunan özenin yetersizliği gibi soru işaretlerini beraberinden getirmektedir. Tüm bu sorunlardan önce genetik ve biyolojik bozuklukların gebelikte düşük olmasına neden olduğu gibi gerçeklerde vardır. Yani anne ve baba adaylarının hamilelik döneminde dikkat etmesini gerekenleri harfiyen yerine getirseler de sonuçlar genlerden gelen sorunlara göre şekillenir.

Yapılan araştırmalara göre sunulan raporda, anne adaylarının stres altında geçirdikleri dönemler, düşük olmasında çok büyük rol oynamaktadır. Tüm bunlar sürekli olarak gerçekleşirken, çevresel etkiler, kavgalar, çarpmalar ve düşmeler gibi ani durumlarda düşüklerin olmasına neden olabiliyor. Hamilelikte düşük nedenleri üzerinde çalışılması ve dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husustur.
 

Facebook Sayfamız