Prematüre Bebek Kıvanç Tatlıtuğ'lu Molfix Reklamı, Erken Doğan Bebekler

forumbebek

Baby Community Member
Katılım
19 Ağu 2022
Mesajlar
12
Tepki puanı
11
Puanları
3
Yaş
34
Konum
İstanbul
Dün Molfix reklam yayınladı. Reklamın tüm konusu prematüre bebeklerdi. Beş yıldır sürdürdükleri Hayat Bağı projesi ile bebekler için hastanelere ekipman yardımı ve bebek bakımı konusunda verdikleri eğitimleri anlatmışlar. Sonunda birinin bu konuya dikkat çekmesine sevindim. İnsanlar başına gelene kadar erken doğumun ve doğum gebelik komplikasyonlarının ne kadar yaygın olduğunu bilmiyor. Bebeklerin ve annelerin ne kadar hassas olduğunu bilmiyor. Bu yüzden molfix'e minnettarım.
 
Bende aynı şekilde düşünüyorum Molfix'in gayet rahat Kıvançla bez tanıtıp ilgi çekebileceği bir durum varken bu ilgiyi çok daha yararlı bir konuya çekiyorlar. Bu bebekler erken doğuyor ve çok hassas oluyorlar. Ekipman çok önemli, eğitimli bir şekilde bu bebeklere bakmak çok önemli her dakika hayatları için çok önemli. Markanın bu duruşunu çok beğendim.
 
Reklamı ben bugün gördüm, instagramda birkaç dedikodu sayfası paylaşmış. Çok duygusal olmuş. Her annenin bam teline dokunan ve bunu çok haklı bir şekilde yapılmış bir reklam. Molfix'in bu duruşu benimde çok hoşuma gitti.
 
Ben çocuğum grip olsa şekilden şekile giriyorum. O canım önünde bekleyen anneleri hayal dahi edemiyorum. Molfix insanların çok güzel ilgisini çekecek bir iş yapmış. Bu yüzden artık favorim. Kendi alanında çok güzel bir yardım yapıyor. kim bilir kaç ailenin hayatını kurtardılar böyle.
 
Molfix bu reklamını yaptığı proje kapsamında annelere psikolojik destekte veriyormuş. Çok güzel değil mi ya? Birçok anne bu zor durumda farkında olmadan güç olmak zorunda ve travma yaşadığını fark etmeden çok fazla zorluk yaşıyor. Umarım bu proje tüm ülke geneline yayılır.
 
Reklam güzel olmuş, benim gibi konuyla alakası olmayıp girip bakan çok olmuştur. Umarım bu kampanya tüm ülkeye yayılır. Misafirhanede yapmışlar. Gerçekten annelerin bu dönemde hem sağlıklı hemde bebeğe yakın olması çok önemli. Çok güzel düşünceler geldi Molfix'ten.
 
Kıvanç'ın reklamda olmasıda güzel olmuş. Molfix çok güzel hamle yapmış. Ama tabi bu reklam ve dahilinde en güzel yapılan iş bebeklere ve annelerine yardım edilmesi. Doğum sonrası depresyon ve erken doğum yan yana gelince güzel bir kombo olmuyor.
 
Çok vurucu olmuş reklam. Molfix hep bebeklerin oynadığı eğlenceli reklamlar yapardı diye kendimi öyle hazırlamıştım. Kıvanç, Başak ve oğulları oynar falan diye ama bu çok farklı geldi. Şu an farkındalık yüklüyüm. Güzel iş, beğendim.
 
Molfix'in bu projeyi tekrar hatırlatması çok iyi oldu. Şu an psikolojik desteğe, doğru ekipmana ihtiyaç hala var. Umarım deprem bölgesinde de varlıklarını bu şekilde gösteriyorlardır ki gösterdiklerine eminim. Bu kadar yardımı ve iyi niyeti unutmayacağım.
 
Ben çocuğum grip olsa şekilden şekile giriyorum. O canım önünde bekleyen anneleri hayal dahi edemiyorum. Molfix insanların çok güzel ilgisini çekecek bir iş yapmış. Bu yüzden artık favorim. Kendi alanında çok güzel bir yardım yapıyor. kim bilir kaç ailenin hayatını kurtardılar böyle.
Kesinlikle altına imzamı atarım.
 
Arkadaşlar o kadar Kıvanç Tatlıtuğ'un erken doğan bebekler molfix reklamı hakkında konuşmuşsunuz okuyanlar hangi reklam diyecek;


To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

aha da bu reklam. ;)
 
Üst