Bebek Forum - Baby Community

Bebeklerinize İyi Geleceğiz - We will be Good for Your Babies

SignUp Now!

Anne kolay bebek alışverişi

Selam anneler bebiş alışverişlerine toplu yapıp tasarruf edebileceğimiz bi uygulama var mı önerebileceğiniz? Ben 2 bebekle artık çok zorlanıyorum maalesef yardımlarınızı bekliyorum.💕
Sadece annelere mi sorunuz? Biz de bilgilenmek isteriz.. Sonuçta alışverişi hem anneler hem de babalar bazen de alışveriş hep beraber yapılır. Konuyu takip edeceğim Ne de olsa devir hesap devri...

Selam anneler bebiş alışverişlerine toplu yapıp tasarruf edebileceğimiz bi uygulama var mı önerebileceğiniz? Ben 2 bebekle artık çok zorlanıyorum maalesef yardımlarınızı bekliyorum.💕
Vallaha ben de öyle bir uygulama arayışındayım. Bebek alışverişleri her daim maliyet açısından bana hep yüksek gelmiştir.

Biri bebek alışverişlerini toplu yapıp aynı zamanda tasarruf edeceğimiz bir uygulamadan mı bahsediyor. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Selam canım alışverişlerin için kolaylık sağlayacak bi uygulama var hayat Pay diye. Şimdide Lc Waikiki ile bi kampanya yapmışlar alışveriş fişini uygulamaya yükleyerek minimum tutar olmaksızın 100 TLsini geri veriyormuş. Bende o kadar çok LCWden alışveriş yapıyorumki benim gibi çok annenin olduğunu düşünerek sizede bi yardımım dokunsun istedim.

Geri