Bebek Forum - Baby Community

Bebeklerinize İyi Geleceğiz - We Will Be Good to Your Babies

SignUp Now!

Soru ? Molfix premium bez kullanan var mı

Selam hayatım ben kullanıyorum 3 hafta oldu kullanmaya başlayalı bence başarılı olmuş. Zaten molfix kullananlar bilir iyi bir marka. Bezleri sızdırma yapmıyor tahriş yapmıyor şimdi bu yeni bezle pişiği daha da iyi önlüyor. Yine de bu alerji durumları çocuktan çocuğa değişiyor deneyimleyip görmen en mantıklısı internette satışı var internet istemezsen A101’de indirime girmiş gidip bir alına bilir, katalogta 4-5-6 bedebleri gösteriyordu 300 tlden.

Selam hayatım ben kullanıyorum 3 hafta oldu kullanmaya başlayalı bence başarılı olmuş. Zaten molfix kullananlar bilir iyi bir marka. Bezleri sızdırma yapmıyor tahriş yapmıyor şimdi bu yeni bezle pişiği daha da iyi önlüyor. Yine de bu alerji durumları çocuktan çocuğa değişiyor deneyimleyip görmen en mantıklısı internette satışı var internet istemezsen A101’de indirime girmiş gidip bir alına bilir, katalogta 4-5-6 bedebleri gösteriyordu 300 tlden.
Teşekkürler marketten almayı tercih ederim kargo beklemeyi sevmiyorum hazır indirimde varsa kullanmak laızm.

Selam kızlar molfix premuim bez alıp beğenen var mı özellikle bilgilerinin bebeği olanların sizin yorumlarınızı bekliyorum.
Selam canlar ben molfix bebek bezi kullandım. Molfix premium’u da kullandım. Benim bebeğimde alerjik durumdan dolayı pişik vardı ve bir çok bez denedim. Molfix bebek bezini kullandım şu an problem kalmadı. 🧿

Arkadaşlar benim bebeğim alerjik pişik ve hala bütün bezleri deniyorum. Deneme listemde molfix premuim bebek bezi de var. Pişik probleminden çok çektik. İnşallah mofix premium derdimize çare olur.
Aynı dertteyiz bebeğim kronik pişik ve çok fazla çekiyoruz. Molfix premium’un duyduğum kadarıyla normal molfix’den de daha fazla özelliği var diyorlar. O gün arkadaşlarla konuştuk. Deneyeceğim.

Molfix premium denedim. Her hangi bir olumsuzluğa raslamadım. Gayet güzel bir bebek bezi…

Geri