Tüp Bebek Rüzgar gibi geldi sevindik rüzgar gibi geçti üzüldük.

Sema Ergül

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.26 yaşındayım 2,5 senedir bebek istiyoruz.3 kere aşılama oldum.Açıklanamayan infertilite dense de durumumuza sorunumuzun özü polikistikover..yumurtalarım kendiliğinden yeterince gelişmediği için çatlamıyor ve düzenli adet olamıyorum.Bu ay tüp bebek tedavisi için gün sayıyordum.adetim geçti 9 gün sonra idrarda baktım tek çizgiydi.adet olmak için ilacımı aldım bitti 10.gün oldu hala adet olmadım..10 mart akşamı kan testi verdim ve mucize sonucumuz 15,64 ü aldık.havalara uçtuk şaşırdık ilk kez bu değeri görüyoduk çünkü... çok yeni bi gebelik dedi dr.muhtemelen geç döllenme dedi tüp tedavisi öncesi duyuyoruz böyle şeyleri dedi...neyse 2 gün sonra tekrarladık 35,57 çıktı sevincimiz daha da arttı en yakınlarımıza haber verdik heyecanla..ama malesef 16 mart sabahında kahvrengi lekelenme ile uyandım,endişeyle hemen dr.a gittik test yenilendi.sonucumuz 140 larda olması lazımken en az 44,71 çıkmış.Biyokimyasal gebelik dedi dr..ve adetim de söküldü hemen müthiş karın ağrısıyla..Şuanda normal adetten biraz daha yoğun kanamam var.doktor 3-4 gün sonra gelip testi tekrarla demişti gidicem cmtsi bakıcaz.Böyle işte rüzgar gibi geldi sevindik rüzgar gibi geçti üzüldük.