Yeni Doğan Bebeklerin Babalarının Bilmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Yeni Doğan Bebeklerin Babalarının Bilmesi Gerekenler Nelerdir?
Yeni doğan
bebeklerde babaların heyecanı her zaman için görülmeye değer. Aylardır kurulan hayaller gerçek olmuş ve anne kadar babada kendini farklı hissetmeye başlamıştır. Sürekli bir hayat temposunun içinde birde minik elleri ve ayakları olan bir bebek evdeki sorumluluğu, düşüncelerin gerçek anlamda değişmesine neden olacaktır.

Bu noktada babanın bilinçsiz ve sadece bebeğe bakmakla yetinmesi birçok problemin yaşanmasına neden olacaktır. Manevi olarak sadece oyun oynamak değil, gelişimi adına sağlanacak olan tüm adımların atılması, vicdanı bir rahatlık gerektirecektir. Tüm bunlar için bebek gelişimi adına babaların yapması gerekenlerin bilinmesi gerekmektedir. Yeni doğan bebeklerin babaları için her detay aynı olarak kabul edilemez.
 

Facebook Sayfamız