Tüp Bebek Transferim 4cu gün.

Sema Ergül

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.Transferim 4cu gün oldu ve adet ağrısı gibi ağrıya benzeyen garip bir his var karnımda.Sanki adetim gelmesini istiyor ama içtiğim destekleyici ilaçlar engel oluyormuş..1 hafta sonra test yapıcaz inşallah değer güzel yükselir.Sizce tuttu mu kızlar ? Çok korkuyorum ki yoluna bi şey gitmedi diye..Lütfen daha önce böyle durumları yaşayan bayan arkadaşlar tavsiyeler ve örenilerini yazsın Şimdiden teşekkürler...

Sema hanım inşaallah umduğunuz gibi güzel sonuçlarla Türkiye ye dönersiniz. Allah yardımcınız olsun.

elmacık' Alıntı:
Sema hanım inşaallah umduğunuz gibi güzel sonuçlarla Türkiye ye dönersiniz. Allah yardımcınız olsun.

Sağol canım gerçekten desteğiniz için sonsuz teşekkürler...Bu heyecanlı ve gergin zamanlarda bana zamanınızı ayrıldığınız için sağolun..Allah bütün nazarlardan ailenizi saklasın...5 ci gündeyim bu gece acayıp karnım ağryıodu ağrı kesiciyi da içemedim çünkü doktorum yasakladı embriyom tutulduysa zarar gelebilir..ama bügün sanki biraz geçmiş gibi anca azcık başım dönüyor ara sıra..off..çok heyecanlıyım gerçekten anlatılmaz bir durum..Lütfen benim için dua edin ne olur umarım güzel bir sonuçla biter hikayemiz...