Bebek Forum - Baby Community

Bebeklerinize İyi Geleceğiz - We Will Be Good to Your Babies

SignUp Now!

Konu Dışı Yolculuk için öneri

Konu Dışı
Ben iş seyahati etmem ancak seyahatlerimde Kamil Koç kullanırım. Yalnız bir otobüs vardı 23:30 seyahati sanıyorum bütün duraklarda duruyor o seyahati tercih etmeyin. Aklımda kalan 23:30 Otobüsleri gideceğiniz yer ara durak değilse tercih etmeyin çok fazla duruyor.

Ben iş seyahati etmem ancak seyahatlerimde Kamil Koç kullanırım. Yalnız bir otobüs vardı 23:30 seyahati sanıyorum bütün duraklarda duruyor o seyahati tercih etmeyin. Aklımda kalan 23:30 Otobüsleri gideceğiniz yer ara durak değilse tercih etmeyin çok fazla duruyor.
Evet yanlış hatırlamıyorsun canım aynen de öyle kocam en son 23:30 otobüsüne aldı oradan biliyorum. :D

:)

Ama genel manada Kamil koç en iyi firmalarımızdan biridir. Bu 23:30 otobüsü ile ilgili aslında eskiden otobüs firmaları express (sadece son durakta duran) gibi bir sefer yapıyorlardı bu tip seferler kalktı mı?

Çok çok nadiren bazı ufak tefek de olsa olumsuzluk görsem de Kamil Koç en iyilerinden biridir.

Olumsuzluk derken yanlış anlamayın. Çok nadiren de bazı muavinlerin konuşmaları bana bir bayan olarak biraz itici gelse de her hangi bir terbiyesizlik görmedim. Ayrıca ekmekle oynamayı da asla sevmem. Firmanın işleyişi manasında bir sıkıntısı yok. Allah var o konuşmasını itici bulduğum muavinin de saygısızlığı veya başka bir ters hareketini görmedim.

Geri